Jak powstało Livskilde

 W 2016 roku będąc we Francji spotkaliśmy dwóch tzw. obieżyświatów. Od tego momentu zaczęliśmy się interesować ich pomysłem, który w bardzo niedługim czasie przerodził się w powstanie marki AVANONA.

My z kolei zaczęliśmy wspólnie z nimi rozmowy na temat wprowadzenia ich marki na rynki inne niż tylko Francja.

Po okresie prawie dwóch lat prowadzenia spotkań, ustaleń i wytyczania wspólnych celów powstała na rynku polskim marka LIVSKILDE która w swojej ofercie ma produkty outdoorowe oraz survival.

W ten oto sposób od 2018 roku wprowadzamy na rynek produkty marki AVANONA której to jesteśmy autoryzowanym wyłącznym przedstawicielem.

Avanona jest marką dedykowaną sprzętu outdoor. Firma, założona w 2016 roku przez dwóch obieżyświatów, Philippe Héberlé i Jean-Charles Quesnel, specjalizujących się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży sprzętu “survivalowego”. W 100% francuski pomysł i wykonanie!

 

Noże Avanona charakteryzują się jakością i precyzją ostrza (zbliżoną do mieczy japońskich z kątem natarcia 28°). Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, jaką firma wprowadziła w trakcie projektowania futerału, który ma właściwość samoostrzenia. Funkcja, ta daje gwarancję zachowania idealnie ostrej krawędzi ostrza przy każdym użyciu.

 

Każdy nóż Avanona jest zaprojektowany zgodnie z jego przeznaczeniem: wędkarstwo, łowiectwo, nurkowanie / łowiectwo podwodne, wędrówka, “milipol”.

 

           

 

 

 

 

 

Chciałbyś mieć w swojej ofercie takie produkty.

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu:

 

LIVSKILDE.PL

 

email: contact(at)livskilde.pl